Klasa Okręgowa » Gorzów Wielkopolski
1. | Zjednoczeni Przytoczna | 38 |
2. | Stal Sulęcin | 36 |
3. | Kasztelania Santok | 27 |
4. | Błękitni Dobiegniew | 27 |
5. | Warta Słońsk | 25 |
6. | Polonia Lipki Wielkie | 23 |
7. | Odra Górzyca | 23 |
8. | Polonia Słubice | 21 |
9. | LZS Bobrówko | 21 |
10. | GKP Pszczew | 21 |
11. | Toroma Torzym | 20 |
12. | Spartak Deszczno | 17 |
13. | Juwenia Boczów | 13 |
14. | Iskra Janczewo | 11 |
15. | Róża Różanki | 9 |
16. | Pogoń Krzeszyce | 4 |
dzisiaj: 133, wczoraj: 13
ogółem: 876 552
statystyki szczegółowe
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
1. | SV Victoria Seelow | XXX | 1:1 | 0:1 | - | 2:2 | - | 0:3 | - | - | 4:2 | - | 2:1 | - | - | 1:0 | 3:3 |
2. | TuS 1896 Sachsenhausen | - | XXX | 0:1 | - | 4:1 | - | 1:0 | 1:0 | 0:0 | 3:1 | - | 0:1 | - | - | 5:3 | 8:1 |
3. | SV Falkensee‑Finkenkrug | - | - | XXX | 2:0 | 1:1 | 2:1 | - | - | - | 3:0 | - | 3:1 | 2:0 | 3:1 | 1:1 | 1:1 |
4. | MSV 1919 Neuruppin | 0:0 | 2:0 | - | XXX | 1:2 | - | 2:0 | - | 2:2 | 4:1 | 2:0 | - | 3:0 | 3:2 | - | - |
5. | SG Blau‑Gelb Laubsdorf | - | - | - | 3:1 | XXX | 3:3 | - | 2:1 | - | - | 3:1 | - | 0:2 | - | 1:0 | 0:1 |
6. | SV Germania 90 Schöneiche | 1:0 | 2:0 | - | 3:1 | - | XXX | - | - | 2:1 | 0:1 | 0:0 | - | 1:2 | 3:0 | - | 4:2 |
7. | Breesener SV Guben Nord | - | - | 3:1 | - | 1:1 | 1:1 | XXX | 1:1 | - | 4:1 | - | 1:1 | - | 3:0 | 1:1 | 0:2 |
8. | Werderaner FC Viktoria 1920 | 2:4 | - | 2:3 | 2:1 | - | 2:0 | - | XXX | 1:0 | - | 0:0 | - | 2:1 | 1:2 | 1:2 | - |
9. | FC Frankfurt | 0:1 | 3:3 | 3:2 | - | 3:4 | - | 3:3 | - | XXX | - | - | 1:1 | - | - | - | 2:0 |
10. | FC Stahl Brandenburg | 2:2 | - | 4:0 | - | 3:1 | - | - | 1:2 | 1:1 | XXX | - | - | 0:1 | 0:0 | 0:0 | - |
11. | FC 98 Hennigsdorf | 1:0 | 2:3 | 1:4 | - | - | - | 2:0 | - | 2:4 | 1:1 | XXX | 1:1 | 3:2 | 1:5 | - | - |
12. | FV Preussen Eberswalde | - | - | - | 1:3 | 1:2 | 1:2 | - | 1:1 | - | 2:0 | 3:0 | XXX | - | - | 2:3 | 0:0 |
13. | Oranienburger FC Eintracht 1901 | 0:4 | 0:1 | 2:1 | - | - | - | 0:2 | - | 4:2 | - | - | 1:3 | XXX | 4:5 | - | - |
14. | SV Babelsberg 03 II | 2:5 | 1:4 | - | - | 1:2 | - | 1:2 | - | 1:5 | - | - | 0:1 | - | XXX | - | - |
15. | VfB Hohenleipisch 1912 | - | - | - | 1:0 | - | 2:3 | - | 2:1 | 3:3 | - | 1:0 | - | 1:1 | 2:3 | XXX | - |
16. | SC Eintracht Miersdorf Zeuthen | - | - | - | 2:1 | - | 0:1 | - | 0:5 | - | - | 1:2 | - | 1:2 | 2:0 | 1:0 | XXX |
1. | SV Falkensee‑Finkenkrug | 25 |
2. | TuS 1896 Sachsenhausen | 22 |
3. | MSV 1919 Neuruppin | 19 |
4. | Breesener SV Guben Nord | 19 |
5. | SV Victoria Seelow | 19 |
6. | Werderaner FC Viktoria 1920 | 18 |
7. | SV Germania 90 Schöneiche | 18 |
8. | SG Blau‑Gelb Laubsdorf | 18 |
9. | FC Frankfurt | 16 |
10. | VfB Hohenleipisch 1912 | 16 |
11. | Oranienburger FC Eintracht 1901 | 16 |
12. | FC Stahl Brandenburg | 14 |
13. | FV Preussen Eberswalde | 11 |
14. | SC Eintracht Miersdorf Zeuthen | 11 |
15. | FC 98 Hennigsdorf | 10 |
16. | SV Babelsberg 03 II | 10 |
1. | Zew D±broszyn | 21 |
2. | TS Celuloza Kostrzyn nad Odr± | 21 |
3. | Warta Kołczyn | 15 |
4. | KS Glisno | 12 |
5. | Walka Czarnów | 10 |
6. | Orkan Długoszyn | 6 |
7. | Juwenia II Boczów | 6 |
8. | Tęcza Żubrów | 5 |
9. | Spójnia III Smogóry | 3 |
Kontakt: mariusz90minut@op.pl
gg: 3942544